Hakkımızda

Hakkımızda

hakkinda-gorsel

Köfte arabası imalatı sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize köfte arabası ruhsatı, seyyar köfte minibüsü, köfte arabası imalatı, köfte el arabası, seyyar tezgahlar, satılık köfte arabası, seyyar köfte arabası, köfte arabası ruhsatı, simit arabası, kokoreç arabası ve seyyar araç üretim ve temin konularında her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Köfte arabası imalatı olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz

Sizlere en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Ayrıca sitemize köfte arabası satılık, köfte arabası sahibinden, satılık köfte arabası, seyyar köfte arabası, köfte arabası ruhsatı, köfte arabası ilanları gibi konuları aratarak ulaşabilirsiniz…